Minun viime blogissa kirjoitin noin American Saver Klub ja mikä arvo on sekä yrityksille että kuluttajille. Luulin, että se loisi buzz in Palm Springs ja yritysten olisi parveilevat päästä bändi vaunua. No, se ei ole käynyt näin. Olen ollut hyvin harvat yritykset tiedustella ohjelmasta ja yritän selvittää, miten he eivät ole allekirjoittaneet.
Kuten mainitsin viime kerralla, yritykset voivat ilmoittautua 95 dollaria ohjelman, joka saa ne noteerattu Yhdysvaltain Saver sivuston ja antaa heille myös ilmainen 5 korttia käyttää lahjaksi tai myydä suojelijoita. Jos ne myyvät, ne kokonaan takaisin alkuinvestointeja. 195 dollaria ohjelma antaa heille samat hyödyt mutta lisää 2 "x 4" tila, jossa he voivat ladata Ad, valokuva, menu, jne. Lisäksi he saavat 7 lisäkortteja käyttää haluamallaan tavalla.
No koska ne eivät tulleet parveilevat kun julkaisi tämän info, olen päättänyt kaunistella potin. Koska minun tavoite on saada 500 yritystä osallistuu ohjelmaan Olen tarjoaa paikallisten yritysten 95 dollaria ohjelman 2 "x 4" Ad. Heidän olisi pitänyt viettää vielä 100 dollaria saada mainosta, mutta ajattelin, miksi ei.
Joten, jos annat minulle puhelun ja mainita tämän blogin, aion henkilökohtaisesti allekirjoittaa sinut ohjelmaan ja sisältää 2 "x 4" Ad. Mikä voisi olla parempaa!
Ja jos kortteja, olen iloinen voidessani kertoa, että Palm Desert High School on päättänyt myydä 3000 korteista on apua niiden varainhankintaan toimiaan. Tietäen High School kids, mielestäni 3000 kortteja myydään hetkessä. Odotan Palm Springs koulut hypätä bändin vaunun pian.
Tule yrityksille, päästä puhelimeen ja soittaa minulle 760-641-8709. Et halua jäädä paitsi että voimme tarjota palveluja moniin haltijoille siellä. Mennään niin paljon toista liiketoimintaa teidän paikkoihin kuin mahdollista!
Kiitos käsittelyssä.
John Pivinski Vision markkinointi Palm Springs 760-641-8709 visionpsp@gmail.com




























